WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN

USTALAMY TAM KOLEJNOŚĆ PISANIA POSTÓW BO GDY PISZE KILKA OSÓB ROBI SIĘ ZAMIESZANIE!!! UŻYWAĆ CHATBOXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Centrum handlowe

Go down 
+2
Clary Johnson
Admin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:24

-Taki mini wieczorek zapoznawczy -mruknąłem przyglądając się po kolei każdej z was.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:26

*czułam, że wam przeszkodziłam, poczułam dziwne ukłucie w sercu, po chwili mój oddech przyśpieszył, czułam się jeszcze gorzej* -czym się interesujesz Justin? *spojrzałam na niego, nasze spojrzenia się spotkały*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:29

Uśmiechnęłam się lekko, patrząc na niego i zatrzymałam na nim swój wzrok, czekając aż odpowie. Dokładnie mu się przyglądałam i przygryzałam dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:31

Oblizałem usta, czułem się trochę dziwnie ze świadomością, że obie się na mnie patrzycie.
-Głownie sportem i trochę gram na gitarze -wymamrotałem patrząc raz na jedną, a raz na drugą z was.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:35

-grasz na gitarze? *uśmiechnęłam się szeroko* -w dzieciństwie trochę grałam, mój tata był nauczycielem muzyki *widziałam, że jesteś zmieszany, nie chciałam byś tak się czuł w naszym towarzystwie.... w moim towarzystwie, spojrzałam na Brook, widziałam jak ci się przygląda... czułam coś w rodzaju zazdrości*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:37

Widząc, że jest niezręcznie spuściłam swój wzrok i zaczęłam się bawić swoimi palcami.
- O macie ze sobą coś wspólnego - wybełkotałam pod nosem.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:41

Czułem, że mieszam się w waszą przyjaźń, a naprawdę tego nie chciałem.
-Wuja mnie nauczył -szepnąłem tylko i spojrzałem na Brook, było mi trochę głupio, że staję pomiędzy wami.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:42

*mina od razu mi się zmieniła, było mi przykro, że mimo moich chęci i tak nie wyjdzie to na prostą, widziałam wasze uśmiechy gdy mnie nie było, przełknęłam ciężko ślinę* -chyba już pójdę... *chciałam wstać ale zakręciło mi się silnie w głowie*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:44

- Mel zostań - westchnęłam cicho i widząc w jakim jesteś stanie zmarszczyłam lekko brwi. - Wszystko okej? Mówiłam, żebyś tyle nie imprezowała - przewróciłam oczami, po czym zerknęłam na Justina.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:48

-Raczej ja powinienem pójść, bo to ja wam przeszkodziłem -wymamrotałem i spojrzałem na Mel, wyglądała naprawdę słabo.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:49

-zostań Justin, widzę, że znaleźliście wspólny język... *wstałam przytrzymując się stołu, nie wiem czy zdołam sama wrócić do domu*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:50

- Kurwa Melanie.. - głęboko westchnęłam i podniosłam się. - Justin, masz może samochód i mógbyś odwieź ją do domu?
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 20:59

Też od razu wstałem i chwyciłem lekko Mel widząc jaka jest słaba.
-Tak, tak odwiozę ją -szepnąłem i spojrzałem na ciebie a potem na nią.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 21:00

*Pożegnaliśmy się z Brook i wyszliśmy, lekko się Ciebie przytrzymywałam, nie wiedziałam też do końca czy mogę* -Justin jesteś pewien? To drugi koniec miasta.. *mówię słabo*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 21:00

Westchnęłam cicho i zebrałam swoje rzeczy, po czym pieszo ruszyłam do swojego mieszkania.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty3/7/2014, 21:02

Trzymałem cię mocno nie chcąc abyś upadła.
-Tak, spokojnie -posłałem ci delikatny uśmiech i wsiedliśmy do mojego samochodu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Centrum handlowe - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Centrum handlowe
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN :: Nowy York :: Manhattan :: Midtown :: Midtown-
Skocz do: