WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN

USTALAMY TAM KOLEJNOŚĆ PISANIA POSTÓW BO GDY PISZE KILKA OSÓB ROBI SIĘ ZAMIESZANIE!!! UŻYWAĆ CHATBOXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Mieszkanie nr 10

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 15:21

Uśmiechnąłem się przez pocałunek, podparłem się rękoma na podłodze po obu stronach twojej głowy.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 15:32

*zarzuciłam dłonie na twój kark, wystawiłam koniuszek języka, który prosił o wejście do twojej buzi*
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 15:51

Rozchyliłem wargi i zacząłem językiem masować twój, pocałunek z każdą chwilą stawał się coraz bardziej namiętny.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 15:53

*nasze języki wirowały razem jak pod melodię, wpadłam jakby w trans, nie chciałam się od ciebie odrywać nawet na parę centymetrów, pomału usiadłam będąc na twoim poziomie*
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 16:06

Chwyciłem jedną ręką twój policzek i pogłębiłem pocałunek, ani na chwilę sie od ciebie nie oderwałem.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 16:09

*przybliżyłam swoje biodra do twoich pod wpływem podniecenia jakie pomału ogarniało całkowicie moje ciało, po chwili zabrakło nam tchu i przerwaliśmy pocałunek, spojrzeliśmy sobie w oczy i znowu złączyliśmy nasze usta razem, tym razem wstajemy, będąc niższa od ciebie o około 2-3 centymetry, stanęłam na palcach by dosięgnąć twoich warg*
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 21:05

Oplotłem ramiona wokół twojej tali odwzajemniając pocałunek, pogłębiłem go od razu kiedy usłyszałem dźwięk mojego telefonu. Niechętnie oderwałem się od ciebie i spojrzałem na wyświetlacz marszcząc brwi gdy zobaczyłem, że to z pracy. Odebrałem i po kilku minutach rozłączyłem się.
-Um.. słuchaj -westchnąłem myśląc jak to odbierzesz.
-Bardzo cię przepraszam, ale muszę pilnie wrócić do domu -zagryzłem wargę lekko nerwowo.
-Dokończymy później -wyszeptałem ci do ucha i cmoknąłem je po czym pożegnałem się z tobą i wyszedłem z twojego mieszkania.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty4/7/2014, 21:48

*Stałam chwilę w jednym miejscu kalkulując to co się właśnie stało, zagryzłam mocno wargi, czułam smutek ale i rozczarowanie* -A czego ty się spodziewałaś głupia idiotko? Jak każdy facet... *westchnęłam sama do siebie pod nosem i wróciłam do swojego poprzedniego zajęcia, jednak nie potrafiłam skupić się na filmie*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie nr 10   Mieszkanie nr 10 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mieszkanie nr 10
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mieszkanie nr 32
» Mieszkanie nr 33
» Mieszkanie nr 12
» Mieszkanie nr 2
» Mieszkanie nr 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN :: Nowy York :: Bronx :: West Bronx :: Valentine Ave :: Tereny mieszkalne :: Kamienica nr 105-
Skocz do: