WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN

USTALAMY TAM KOLEJNOŚĆ PISANIA POSTÓW BO GDY PISZE KILKA OSÓB ROBI SIĘ ZAMIESZANIE!!! UŻYWAĆ CHATBOXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Centrum handlowe

Go down 
+2
Clary Johnson
Admin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:34

Siedziałam na ławce przed MacDonaldem czekając na Melanie, która napisała, że chce się ze mną spotkać.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:39

*weszłam zadyszana do centrum handlowego, miałam lekkiego kaca, podbiegłam do ciebie od razu jak cię ujrzałam.
-Brook, skarbie *przywitałyśmy się całuskami w policzki*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:41

- Śmierdzi od Ciebie alkoholem - skrzywiłam się i lekki wzdrygnęłam - i fajkami - westchnęłam. Podniosłam się z ławki i ruszyłam w stronę ruchomych schodów.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:42

-nie udawaj, że cię to dziwi *wchodzimy na piętro i chodzimy w poszukiwaniu jakiegoś fajnego sklepu*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:46

Weszłam do sklepu z bielizną, ciągnąc cię za sobą. - Przyzywczaiłam się do twoich codziennych imprez ale jesteś taka młodziutka, kotku. - zaczęłam przeglądać koronkowe staniki.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:49

*patrzyłam na seksowne gorsety*
-Wiesz, że też mam pomału tego dosyć, ale... ah po prostu to moje życie, boję się, że tylko to mi zostało... *wzdycham ciężko i biorę jeden do ręki*
-mm a jakby tak mała Boo wystartowała na Manhattanie? *śmieje się i daje ci drugi komplet*
-byłby z nas idealny duet
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:51

- Nie ma takiej możliwości - pokręciłam głową i po chwili się zaśmiałam; zaczęłam uważnie przyglądać się temu, który mi podałaś. - wolałabym inny kolor - mruknęłam i położyłam go na półkę ruszając dalej - Słuchaj, powinnaś trochę wyluzować, imprezy to nie to czym powinnaś żyć
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:52

-wiesz, lepiej by mi było gdybyś chodziła na nie ze mną... *zagryzam wargę wyciągając z wieszaka koronkowy, biały, przeźroczysty stanik i takie same stringi do kompletu*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:54

- Wiesz, że chodzę na uczelnie a później na różne castingi i rzadko kiedy mam wolny dzień - westchnęłam i zaśmiałam się cicho - I myślisz, że powinnam go kupić, tak? - uniosłam brew
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:58

-ohh tak, mój potencjalny kochanek będzie zachwycony *oblizuję usta i śmieje się krótko*
-chciałabym mieć wszystko tak poukładane jak ty, zrobić coś ze sobą *wchodzimy do przymierzalni*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 17:59

- Jeszcze dużo przed tobą. - posłałam ci ciepły uśmiech. - Nie jest tak kolorowo, ostatnio zerwałam z chłopakiem i próbuję przyzwyczaić się do samotnego życia.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:01

*ściągam ubrania*
-nie mów mi już nic o tym dupku, po prostu nie mogę myśleć o nim i o tym jak cię skrzywdził, najchętniej odetnęłabym mu tak na żywca jaja! *mówiłam wkurzona, bez żadnych oporów przed tobą, zdjęłam bieliznę i założyłam tą sklepową*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:03

Oparłam się o ścianę przymierzalni, patrząc w sufit. - Max był jaki był ale lubiłam go - wzruszyłam ramionami - nieważne - wzruszyłam ramionami, nie chcąc o nim rozmawiać i na ciebie spojrzałam. - ładnie leży - uśmiechnęłam się lekko
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:05

-podoba Ci się moja pani? *chodzę i robię pozy jak modelka*
-oh sorry to twoja branża, czemu nic nie przymierzasz? *marszcze lekko brwi*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:09

- Byłoby okej, gdybyś nie kręciła tak mocno biodrami - puściłam ci oczko i zdjęłam swoją koszulkę i stanik i przymierzyłam nowy z czerwonej koronki.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:12

-mm bosko *puszczam ci oczko i rozbieram się, przymierzam czarno-różowy gorset*
-masz idealne ciało kochanie, nie rozumiem tego jury na tych castingach, ja bym na ich miejscu nawet wykupiła cię na własność *chichocze*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:14

Przewróciłam teatralnie oczami i zaśmiałam się. - Widocznie brak mi "tego czegoś" a inne to mają - westchnęłam, ściskając swoje piersi dłońmi. - Niewygodny.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:17

*zasyczałam* -mm kocie nie rób tak bo zmienie orientacje *śmieje się i zakładam swoje wyjściowe ubrania* -jak to mówią, stanik musi być dopasowany, może weź większy rozmiar, bo musisz mieć ten komplet!
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:19

- Ale ja nie potrzebuje takiego kompletu, skarbie - westchnęłam i założyłam swój, po czym ubrałam koszulkę. - Nie mam teraz chłopaka, więc nie muszę nosić takiej bielizny.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:20

-ja też nie mam, ale wiesz, że nigdy nic nie wiadomo *ruszam śmiesznie brwiami, idziemy do kasy*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:24

- Jesteś niemożliwa - westchnęłam i kupiłam tą bieliznę, tylko w większym rozmiarze. - Przez ciebie zbankrutuje.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:28

*kupiłam tą koronkową bieliznę oraz gorset, wyszłyśmy ze sklepu*
-ale przynajmniej w dobrym stylu *biorę cię pod rękę, idziemy do mc'donalda*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:30

- O nie, nie, nie - pokręciłam głową - Nie zaciągniesz mnie do Maca, skarbie - próbowałam się wyrwać.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 28
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:31

-trochę tłuszczu nam nie zaszkodzi, no chodź żesz! *mówię rozbawiona, stajemy w kolejce*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty3/7/2014, 18:31

- Jesteś taka uparta Melanie, dlaczego ja się z tobą przyjaźnie? *zapytałam unosząc wzrok w sufit*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Centrum handlowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Centrum handlowe
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN :: Nowy York :: Manhattan :: Midtown :: Midtown-
Skocz do: