WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN

USTALAMY TAM KOLEJNOŚĆ PISANIA POSTÓW BO GDY PISZE KILKA OSÓB ROBI SIĘ ZAMIESZANIE!!! UŻYWAĆ CHATBOXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Centrum handlowe

Go down 
+2
Clary Johnson
Admin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:32

-bo mnie kochasz? *robię słodki dziubek, zamawiamy sobie po frytkach i 6 mcnuggetsach*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:33

- Chciałabyś - prychnęłam i zaczęłam jeść fytki, maczając je w ketchupie.
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:33

- Chciałabyś - prychnęłam i zaczęłam jeść fytki, maczając je w ketchupie.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:35

*od razu zabrałam się za kurczaczki* -mm jak ja tęskniłam za tym świństwem *mruknęłam zadowolona i konsumowałam z uśmiechem na twarzy* -a dzisiaj moja panno, wychodzimy gdzieś razem i nie słyszę odmowy *grożę palcem*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:36

- Umówiłam się z Maddie - westchnęłam cicho, patrząc na ciebie - Jak możesz jeść tak szybko? - uniosłam brew jedząc dalej frytki.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:38

Wchodząc do centrum handlowego od razu zacząłem rozglądać się za jakąś restauracją z fast foodami, gdy zobaczyłam Mc Donald's wszedłem uradowany do środka.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:39

-oh kochana to był cios prosto w serce, olewasz mnie dla innej *udaję, że płacze*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:41

- Musisz przeżyć - zaśmiałam się i spojrzałam w stronę chłopaka, który dopiero wszedł do środka. Oblizałam usta lustrując go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:43

Stanąłem w kolejce i po chwili składałem już zamówienie, wziąłem sobie cheeseburgera i mc flurry po czym poszedłem do wolnego stolika rozglądając się.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:44

*podążyłam za wzrokiem swojej przyjaciółki i zerknęłam na ciebie, uśmiechnęłam się pod nosem widząc, że patrzysz w naszą stronę, nie ukrywam, że spodobałeś mi się ale lubiłam grać niedostępną*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:52

- Mieszka obok mnie - odparłam i odpuściłam go sobie od razu, widząc, że masz na niego ochotę a ja nie lubię rywalizować z przyjaciółkami.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:54

Usiadłem przy swoim stoliku, był w takim miejscu, że spokojnie mogłem was zobaczyć, odpakowałem swojego cheeseburgera i zacząłem jeść.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:56

-ty zawsze masz fajnych sąsiadów *mruknęłam smutno do mojej towarzyszki, co chwila spoglądałam na chłopaka, spodobał mi się ale nie chciałam tego przyznać sama przed sobą* -jesteś pewna, że nie możesz odwołać tego z Maddie? *oblizałam usta*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:57

- Nie wiem - westchnęłam cicho i spuściłam wzrok, nie chcąc patrzeć na Ciebie - Może powinnaś zagadać, hm?
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 18:59

Gdy go zjadłem oblizałem usta i biorąc mc flurry wstałem od stolika, po drodze wyrzuciłem papierek i podszedłem do was.
-Można się dosiąść? -posłałem wam delikatny uśmiech, kojarzyłem jedną z was z mojego bloku.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:00

*uśmiechnęłam się do chłopaka* -jasne zapraszamy *zrobiłyśmy mu miejsce*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:01

Przewróciłam oczami, widząc jak Melanie jest chętna i spojrzałam na ciebie z lekkim uśmiechem.
- Brook - podałam ci dłoń
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:04

Przysiadłem się do was, podałem ci dłoń.
-Justin - spojrzałem na ciebie. -Nie mieszkamy czasami obok siebie? -uniosłem brew. -A ty jak masz na imię? -spojrzałem na drugą dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:06

-Mel *podałam mu dłoń z nieśmiałym uśmiechem, pierwszy raz zachowywałam się tak w stosunku do chłopaka ale sama nie widziałam teraz tej różnicy* -z tego co wiem to moja przyjaciółka mieszka z tobą w jednym bloku *popijam colę lekko zagryzając słomkę*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:07

- Tak, mieszkam pod czwórką - skinęłam głową, i wsunęłam do ust ostatnią frytkę, zerkając raz na Melanie a raz na Justina.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:10

-Tak myślałem, że skądś cię kojarzę -uśmiechnąłem się i bawiłem się łyżeczką w swoich ladach.
-A ty gdzie mieszkasz? -spojrzałem na Mel.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:11

-daleko od was, valentine avenue, wiesz gdzie to? *biorę frytkę i pomału ją jem cały czas utrzymując z tobą kontakt wzrokowy*
Powrót do góry Go down
Brooklyn Edwards

Brooklyn Edwards


Wiek : 30
Liczba postów : 225
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Seattle

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:13

Kopnęłam Melanie pod stołem za to jaka była bezpośrednia i napiłam się soku.
- Mel, bardzo lubi wpadać na inne dzielnice.. - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Justin Bieber
Admin
Justin Bieber


Wiek : 30
Liczba postów : 196
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Stratford

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:16

-Tak wiem -szepnąłem i zmarszczyłem lekko brwi widząc minę Brook, poczułem, że nie pasuje jej moja obecność tutaj więc postanowiłem, że zaraz sobie pójdę.
-Um.. jasne -oblizałem usta patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Melanie Theron

Melanie Theron


Wiek : 29
Liczba postów : 75
Dołączył/a : 03/07/2014
Skąd : Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty3/7/2014, 19:19

-a ty Justin, jaki masz numerek?... w sensie że mieszkania oczywiście *zagryzłam delikatnie wargę, czułam że tracę swoją niedostępność sama nie wiedziałam dlaczego, chciałam cię poznać*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Centrum handlowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum handlowe   Centrum handlowe - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Centrum handlowe
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZAJRZENIE W SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ! ~ADMIN :: Nowy York :: Manhattan :: Midtown :: Midtown-
Skocz do: